SUPERSTAR 2017

medium__KIR9329.jpg


Dňa 29.6.2017 sa našou ZŠ ozýval spev. Žiaci 2. stupňa súťažili o prestížny titul "Superstar". Samozrejme, tento titul mohol získať iba jeden. Do súťaže sa prihlásilo 9 súťažiacich, ktorých výkony boli naozaj fantastické. Naši speváci spievali pesničky od slovenských, ale aj svetových interpretov. Zo slovenskej scény dominovala najmä speváčka Kristína, ktorá bola obľúbená nielen medzi súťažiacimi, ale aj v obecenstve.


Spevácke výkony boli doplnené o rôzne tanečné vystúpenia. Predstavili sa nám žiačky 1. a 2. stupňa so svojou Zumbou, ale aj naše Mažoretky, ktoré svojím tanečným číslom príjemne ukončili túto súťaž. Neľahké rozhodovanie mala porota - vybrať tých najlepších. Nakoniec rozhodla takto: 3. miesto - Paulína Duláková VIII.A, 2. miesto - Simona Polláková VI.A a titul Superstar získala Loriana Samková zo VI.B. Porota udelila aj špeciálne ocenenie - CENU POROTY, ktorú získala Vanesa Gacková z V.A aj so svojimi tanečníkmi, ktorí nás pobavili pesničkou od Kristíny Ta ne. Okrem spevu a tanca sa celé predpoludnie nieslo v duchu zábavy. Titul ZABÁVAČ získal Pavol Spišák zo VI.A, ktorý nás svojím vystúpením milo prekvapil, ale hlavne nesmierne pobavil. Nie nadarmo mu bol udelený tento titul.


Všetkým súťažiacim ďakujeme, že sa prihlásili, že mali odvahu predstúpiť pred veľké obecenstvo a zaspievať. Oceneným a odmeneným srdečne gratulujeme a veríme, že ostatných to neodradilo a na budúci rok nás opäť poctia svojím spevom pri hľadaní ďalšej Superstar.


                                          Mgr. H. Gonosová, RNDr. A. Horváthová


 


medium__KIR9332.jpg medium__KIR9329.jpg medium__KIR9321.jpg medium__KIR9313.jpg medium__KIR9309.jpg medium__KIR9303.jpg medium__KIR9299.jpg medium__KIR9291.jpg medium__KIR9283.jpg medium__KIR9274.jpg medium__KIR9267.jpg medium__KIR9259.jpg medium__KIR9258-2.jpg